XTOWN 125

Hľadáte GT Urban s rovnou podlahou, aby ste sa mohli ľahko pohybovať po meste? X-Town City 125 je skúter pre vás! Svižný a praktický, ťaží z pozoruhodnej ergonómie, čo umožňuje mimoriadne pohodlné každodenné používanie. X-Town City 125 má mnoho funkcií navrhnutých tak, aby svojim jazdcom poskytovali najlepší možný zážitok z jazdy, míľu po míli. Budete radi lietať!

CENA

4699€ s DPH

OBJAVTE

TECHNIKA

Typ motora: Kvapalinou chladený, štvortaktný jednojvalec
Zdvihový objem:  125 cm³
Ventilový rozvod: OHC
D x Š x V:  2 200 x 780 x 1 320  mm
Rázvor kolies:  1 5000 mm
Celkový objem palivovej nádrže: 10,5 litrov
Výška sedadla: 785 mm
Suchá hmotnosť: 179 kg
Celková hmotnosť:  289 kg
Maximálny výkon: 9,51 kW {12,75 PS} / 9 000 ot.
Maximálny krútiaci moment: 11,06 Nm  / 6 500 ot.
Vodičské oprávnenie:
B

MOTORIZÁCIA

X.Town City 125 je vysokovýkonný skúter do mesta vďaka motoru so vstrekovaním 125 cm3. Živý a citlivý pri nízkych otáčkach vám umožní rýchlo zrýchliť na semaforoch a mimo plynulosti premávky. X.Town City 125 je tiež v pohode na vnútroštátnych a rezortných cestách vďaka dobrému záberu a primeranej najvyššej rýchlosti. Tento 125 ccm skúter je prístupný s licenciou A1 alebo B, doplnenou o 7-hodinový výcvikový kurz.

DIZAJN

X-Town City 125 je variáciou X-Town 125, bestselleru KYMCO. Jeho podvozok bol kompletne prepracovaný, aby dokázal integrovať rovnú podlahu, čo je veľmi praktické na dennej báze pre obyvateľov mesta, ktorí počas dňa robia viacero zastávok. Plochá podlaha tiež umožňuje zlepšiť polohu nôh a tým pôžitok z jazdy, ale aj nosiť tašku zavesením na háčik umiestnený v úrovni zástery. X-Town City 125, vybavený full LED osvetlením, zobrazuje moderný a mestský vzhľad, ktorý osloví mužov aj ženy, a to vďaka svojej kompaktnej veľkosti, ktorá bude vyhovovať všetkým typom postavy.

KOMFORT

Ergonómia X-Town City 125 bola kompletne prepracovaná, aby sa dosiahol čo najlepší komfort. Jeho sedlo vodiča a spolujazdca bolo rozšírené, aby sa zvýšil komfort sedenia, najmä na dlhých cestách. Vylepšená bola aj poloha nôh, vďaka ktorej si môžete vybrať medzi GT pozíciou a polohou na plochej nohe. Kufor, ktorý teraz ponúka širší otvor, bol zväčšený, aby sa doň zmestila celotvárová prilba, čo je celkom praktické na každodenné cestovanie. X-Town City 125 nezaostáva ani vo výbave s USB zásuvkou, ako aj 12V zásuvkou, aby ste mohli dobíjať svoje mobilné zariadenia na cestách. Tiež ťaží zo štandardného bočného stojana, ako aj výsuvných opierok na nohy spolujazdca. Záruka 5 rokov,

BRZDY

The X-Town City 125 is equipped with front/rear coupled disc brakes to ensure maximum safety for its pilot. They ensure progressive and safe braking, perfectly adapted to the size of this 125 cm3 scooter. Ride safely aboard your new everyday companion!